Πέμπτη 03-09-2020 – Κλήρωση των Αγώνων Πρωταθλήματος Α΄ ,  Β΄ , Γ΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας & Κυπέλλου ΕΠΣ Πιερίας

49

Από την Επιτροπή Πρωταθλήματος και Κυπέλλου της Ε.Π.Σ.  Πιερίας ανακοινώνεται ότι ή Κλήρωση των Αγώνων  Πρωταθλήματος Α΄ ,  Β΄ και Γ΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας καθώς και του Κυπέλλου ΕΠΣ Πιερίας περιόδου 2020-2021 θα γίνει, την Πέμπτη 03-09-2020, στα γραφεία της Ένωσης στο Αθλητικό Κέντρο Νέας Εφέσου, ως παρακάτω:

  • Κλήρωση Πρωταθλήματος Γ΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας ώρα 7:30 μ.μ.
1 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β
6 ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
8 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
9 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.
10 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
11 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
12 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

 

  • Κλήρωση Πρωταθλήματος Β΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας ώρα 8:00 μ.μ.
1 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3 Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
4 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
7 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
8 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
9 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
10 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
11 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
12 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ

 

  • Κλήρωση Πρωταθλήματος Α΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας ώρα 8:30 μ.μ.
1 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
3 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
7 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
8 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
9 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
10 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
12 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
13 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
14 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017

 

  • Κλήρωση Κυπέλλου αμέσως μετά την ολοκλήρωση των κληρώσεων των πρωταθλημάτων.
  • Στην Α΄ φάση συμμετέχουν τα σωματεία της Α΄ και Β΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας.
  Α’  ΕΡΑΣΤΕΧΝΙΚΗ
1 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
3 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
7 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
8 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
9 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
10 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
12 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
13 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
14 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
  Β’  ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
1 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3 Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
4 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
7 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
8 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
9 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
10 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
11 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
12 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ

 

Τυχόν αιτήματα των σωματείων για κλειδάριθμο να αποσταλούν στην γραμματεία της Ένωσης μέχρι την Πέμπτη και ώρα 1:00 μ.μ.

 

Παρακαλούνται οι εκπρόσωποι των σωματείων να λάβουν όλα τα απαραίτητα υγειονομικά μέτρα (μάσκες- αποστάσεις κ.τ.λ.)