Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

80
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 16:35 Eurosport 2
Γύρος της Γερμανίας
Ποδηλασία

18:35 Eurosport 2
Τέταρτη μέρα US Open

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Κλήρωση φάσης ομίλων UEFA Champions League

19:00 ΕΡΤ Sports HD
Πάτρα Παράκτιοι Μεσογειακοί Αγώνες

20:00 Eurosport 2
Τέταρτη μέρα US Open

20:00 PAOK TV
ΠΑΟΚ – Σλόβαν Μπρατισλάβας
Play offs Europa League

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Φλένσμπουργκ – Ράιν Νέκαρ
Bundesliga

20:05 Eurosport 1
Τέταρτη μέρα US Open

20:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Τράμπζονσπορ – ΑΕΚ
Play offs Europa League

21:00 ΕΡΤ Sports HD
Ζυρίχη Diamond League

22:00 Eurosport 2
Τέταρτη μέρα US Open

22:15 Eurosport 1
Τέταρτη μέρα US Open

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:

06:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)
06:50 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10:00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
10:30 ON THE ROAD
11:05 ΑΘΗΝΑ ΚΑΛΕΙ ΜΟΣΧΑ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ
14:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:45 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΚΟΥΒΑ
17:00 ΦΥΛΕΣ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ … ΕΡΤ
18:30 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
18:45 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
19:20 ΛΕΝΙΩ Η ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ – Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:15 ΤΟ ΑΙΝΙΓΜΑ ΤΟΥ ΚΕΛΤΙΚΟΥ ΤΑΦΟΥ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:10 ΚΟΥΒΑ
02:05 ΦΥΛΕΣ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
04:00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
04:40 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
04:50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ
06:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ

07:00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
07:30 ΑΣ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΗΣΙΑ
08:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
08:30 OLD TOM
09:00 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ
09:30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΑΣΤΙΝ
10:00 ΚΟΥΒΑ
11:00 ΦΥΛΕΣ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12:00 Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ
13:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Β’ ΚΥΚΛΟΣ
17:45 ΑΥΤΗ Η ΓΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
22:00 MODUS – Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ (B’ KΥΚΛΟΣ)
23:00 Ο ΒΑΡΥΠΟΙΝΙΤΗΣ ΤΟΥ ΑΛΚΑΤΡΑΖ – ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
01:30 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
03:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
04:15 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Β’ ΚΥΚΛΟΣ

  

06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί
11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
12:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:15 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Eγκλήματα (Ε)
18:30 Οργή
19:30 Ant1 News
20:45 Κάνε Γονείς Να Δεις Καλό (Ε)
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
23:45 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
00:45 The Night Shift – 4ος Κύκλος
01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
02:45 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)

06:00 Beyblade Burst
06:30 The Looney Tunes Show
07:00 Duck Dodgers
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Ben And Holly’s Little Kingdom
09:15 Baby Looney Tunes
09:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 The Garfield Show
11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
13:00 The Big Bang Theory – 3ος Κύκλος
13:30 The Big Bang theory – 3ος κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 6ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Two And A Half Men – 3ος Κύκλος
15:55 Δύο και κάτι άνδρες – 3ος κύκλος
16:20 Shopping Star (Ε)
17:50 Elif – 2ος Κύκλος
18:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:50 House – 3ος Κύκλος
19:50 Star News
21:00 Επίλεκτος Πράκτορας Stratton (Stratton: First Into Action)
22:50 Blow
01:15 Η Λέσχη Της Κομψής Αλητείας (The Riot Club)
02:00 Joe: Μια Δυνατή Φιλία
03:30 Τα Μπαλάκια Της Οργής (Balls Of Fury)
04:30 Human Target – 1ος Κύκλος
06:00 Beyblade Burst

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
07:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers)
08:00 Total Dreamer
09:00 Alpha Παντού, ΙΙ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
14:00 Εντιμότατοι… κερατάδες
15:00 Αν Ήταν Το Βιολί Πουλί
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
21:15 Το Σόι Σου, IIΙ (Ε)
22:00 Το Σόι σου Κ3
22:40 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
23:40 Grey’s Anatomy, XI
00:30 Grey’s anatomy – 11ος κύκλος
01:30 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
03:40 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
04:40 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
05:10 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 ONline
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
17:00 Happy Traveller (Ε)
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Φτερωτός Θεός
21:50 Η Μάσκα Του Ζορό (The Mask Of Zorro)
00:00 Θαλασσόλυκοι
00:40 S.W.A.T. – 2ος Κύκλος
01:00 Φιλιά Που Σκοτώνουν (Kiss The Girls)
01:40 Deadly Women – 8ος Κύκλος
02:40 Τροπική Καταιγίδα (Tropic Thunder)
03:00 S.W.A.T. – 2ος Κύκλος (Ε)
04:00 Η Κόρη Μου (Ε)
05:00 Η Κόρη Μου (Ε)
06:00 Σήμερα

06:00 La Dona (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
14:45 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:40 Η Βασίλισσα της Καρδιάς
16:30 Chicago Fire
17:30 Saving Hope
18:15 Castle (Ε)
19:00 Castle
20:00 Scandal
21:00 Drunk Wedding
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Drunk Wedding
22:15 Mayday
23:15 Mayday
00:00 Castle (Ε)
00:45 Saving Hope (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
01:45 Chicago Fire (Ε)
02:00 Chicago Fire (Ε)
02:45 Vice (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:30 Mayday (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 La Dona (Ε)

06:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι – 1oς Κύκλος
07:00 Ώρα Ελλάδος Καλοκαίρι
.10:00 Καλοκαίρι #Not
13:00 Κουζίνα Για Δύο
14:00 Open News
14:45 Δυναστεία – 1ος Κύκλος
15:45 Για Πάντα Παιδιά (Ε)
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Ο Άνθρωπος Ρολόι
18:55 Open News
20:00 Δυναστεία – 1ος Κύκλος
21:00 NCIS – 8ος Κύκλος
22:00 Σε Βαθιά Νερά (Dark Tide)
00:00 Criminal Minds – 4ος Κύκλος
00:30 Criminal Minds – 4ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds – 4ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds – 4ος Κύκλος
02:00 NCIS – 8ος Κύκλος
02:30 NCIS – 8ος Κύκλος
03:00 Saint Laurent Η Χρυσή Εποχή (Yves Saint Laurent)
03:30 Birdman ή Η Απρόσμενη Αρετή Της Αφέλειας (Birdman Or The Unexpected Virtue Of Ig
06:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι – 1oς Κύκλος

06:00 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
07:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
08:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
09:00 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ
09:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
10:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΑ
11:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
12:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ
14:00 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
17:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΑ
18:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
20:30 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)
21:30 Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
22:00 ΦΕΛΙΞ
22:30 Ο ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ
01:00 ΚΟΛΑΣΜΕΝΗ ΛΕΩΦΟΡΟΣ
02:00 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)
03:00 ΦΕΛΙΞ
04:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
05:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
06:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΑ

06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
11:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
12:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ – ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
20:30 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
21:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
21:30 ΑΡΚΑΔΙΑ ΧΑΙΡΕ
23:00 ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Πηγή: protothema.gr